Zabezpieczanie podłóg powłoką polimerową

Zabezpieczanie podłóg powłoką polimerową

Powłoka polimerowa tworzy na podłodze warstwę ochronną, która chroni posadzkę przed zarysowaniami oraz ją wygładza. Powłoka polimerowa zapewnia również efekt hydrofobowy, który odpycha wodę, a także brud. Zabezpieczenie podłogi powłoką polimerową przedłuża żywotność posadzki i ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Powłoki polimerowe można nanosić na posadzki z kamienia, betonu, linoleum czy wykładziny PVC. Nie zaleca się pokrywania powłoką paneli i podłóg drewnianych.

 

Mycie specjalistyczne tyczką

Mycie specjalistyczne tyczką

W naszej ofercie znajduje się usługa mycia przeszkleń, ścian oraz elewacji za pomocą teleskopowych tyczek z poziomu gruntu. Specjalne szczotki zamocowane są na teleskopach z włókna węglowego, które dozują ciepłą wodę zdemineralizowaną. Woda zdemineralizowana ma neutralne pH, dzięki czemu pozostawia warstwę antystatyczną, zachowując czystość powierzchni na dłużej. Pochłania ona brud i kurz, ale nie pozostawia smug czy zacieków.

Mycie przeszkleń, ścian i elewacji za pomocą tyczek pozwala na precyzyjne wyczyszczenie trudnodostępnych miejsc bez konieczności zastosowania rusztowania czy innych wyciągników. Jest to wysoce efektywna, a także bezpieczna metoda, która nie powoduje przestojów i nie zakłóca działania firmy.

 

Naprawa uszkodzonych płyt warstwowych

Naprawa uszkodzonych płyt warstwowych

Naprawa uszkodzonych płyt warstwowych polega na oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni płyty.
Następnie uszkodzone miejsca są szlifowane oraz tryskane gruntem antykorozyjnym.

Nadajemy kształt zepsutym powierzchniom, a potem lakierujemy je gruntem i podkładem wypełniającym.
Na końcu malujemy płytę lakierem ozdobnym.