Clean office istnieje od 1996 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym świadczeniu usług czyszcząco-porządkowych dla firm o bardzo szerokim zakresie. Sprzątanie po pracach remontowo – budowlanych wykonujemy na terenie całej Polski, jak również za granicą. Usługi stałego sprzątania świadczymy w Bydgoszczy (gdzie znajduje się nasza siedziba), Poznaniu i Warszawie.

Do utrzymania wysokiej jakości usług wykorzystujemy urządzenia renomowanych firm oraz szeroki asortyment środków chemicznych. Dbamy o to, aby wykonywane przez naszą firmę usługi podlegały systematycznej kontroli i rzetelnej ocenie jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby to w jaki sposób świadczymy nasze usługi i jak traktujemy pracowników dawało poczucie bezpieczeństwa naszym Kontrahentom.

Dołączcie do grona naszych klientów już dziś.

        

 

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nie musisz martwić się o personel sprzątający (rekrutacja, wdrożenie, nieobecności, zastępstwa).

Znamy się na swojej pracy i zależy nam na tym, żeby nasi pracownicy byli jak najlepiej przygotowani i spełniali Twoje oczekiwania.
Po naszej stronie jest wyposażenie stanowiska / stanowisk pracy osoby sprzątającej więc nie musisz kupować niezbędnych środków i sprzętu.

Masz stały kontakt z koordynatorem, który opiekuje się danym obiektem i pracownikami.
Działamy 24h na dobę / 7 dni w tygodniu / 365 dni w roku.

Masz czas na zajęcie się tym, co najistotniejsze w Twojej pracy, a my zapewnimy Ci do tego przyjemne, czyste środowisko.